Team

Dirk-Jan de Bruijn

Directeur
06-52048228
dirkjandebruijn@innovatiecentrale.nl

Peter Hoernig

Strategisch adviseur verkeersmanagement. Onderwerpen: vraaggestuurde testagenda
06-53312045
peter.hoernig@rws.nl

Evelien Brascamp

Communicatiemanager
06-53673101
evelienbrascamp@innovatiecentrale.nl

Merel van Beekum

Secretariaat
06-20413524
merel.vanbeekum@rws.nl

Connie van Golverdingen

Publieksvoorlichting en rondleidingen
06-53150900
connie.van.golverdingen@rws.nl

Luuk Verheul

Strategisch adviseur namens Connecting Mobility. Onderwerpen: routekaart, Smart Mobility Overzicht
06-11312212
luuk.verheul@connectingmobility.nl

Thijs Muizelaar

Legt link tussen Innovatielab en Innovatiedesk voor concrete praktijkvraagstukken. Weet alles over de Serious Game en SimSmartMobility.
06-51398022
thijs.muizelaar@connectingmobility.nl

Michaël van Egeraat

Teamlid namens Provincie Noord-Brabant. Onderwerpen: aansluiting Brabantse systemen, Transport Radar
06-52794281
mvegeraat@brabant.nl

Marco Schreuder

Adviseur verkeersmanagement. Onderwerp: Floating Car Data
06-51231625
marco.schreuder@rws.nl

Nico Bukkums

Adviseur IT en informatievoorzieningen namens RWS-CIV.
06-42027910
nico.bukkums@rws.nl